Четка За Тоалет Од Бамбус Рачка Од Нерѓосувачки Челик | Одржлив Бамбус Со Самостоен Држач За Четка За Тоалет Од Бамбус Дрво | Додатоци За Бања Поставете Симпатична Ч
  • Неодамнешно

Четка За Тоалет Од Бамбус Рачка Од Нерѓосувачки Челик | Одржлив Бамбус Со Самостоен Држач За Четка За Тоалет Од Бамбус

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЧЕТКА ЗА ТОАЛЕТ ОД БАМБУС и ЧЕТКА за ДРЖАЧ доаѓа со рачка од нерѓосувачки челик која е отпорна на ' рѓосување и потрајна; капакот на четката ги штити вашите раце од прскање со вода додека чистите ВИСОКОКВАЛИТЕТНАТА ГЛАВА на ЧЕТКАТА се чисти на тешко достапни места под работ и седиштето на тоалетот; ова осигурува дека нема акумулација на бактерии или бактерии. ВИСТИНСКИ ДРЖАЧ ЗА ДРВО од БАМБУС стабилната тежина на овој држач помага да не се превртува додека се користи. Тој е многу цврст; Кажете збогум на евтините пластични четки за садови кои постојано се превртуваат. ДЕКОРАТИВНАТА четка за тоалет и држачот со капак изгледа добро седејќи до вашата тоалетна чинија; одлично дополнување на додатоците за вашата бања. Компактен дизајн дизајн за заштеда На Простор добро се вклопува во тесни области во бањата; што го олеснува ставањето настрана; класичниот изглед на чисто дрво работи со кој било стил на декор. Четка за тоалет од бамбус и четка за држач доаѓа со рачка од нерѓосувачки челик која е отпорна на ' рѓосување и потрајна; капакот на четката ги штити вашите раце од прскање со вода додека чистите. Висококвалитетната глава на четката се чисти на тешко достапни места под работ и седиштето на тоалетот; ова осигурува дека нема акумулација на бактерии или бактерии. Вистински држач за дрво од бамбус стабилната тежина на овој држач помага да не се превртува додека се користи. Тој е многу цврст; кажете збогум на евтините пластични четки за садови кои постојано се превртуваат. Декоративната четка за тоалет и држачот со капак изгледа добро седејќи до вашата тоалетна чинија; одлично дополнување на додатоците за вашата бања. Компактен дизајн дизајн за заштеда на простор добро се вклопува во тесни области во бањата; што го олеснува ставањето настрана; класичниот изглед на чисто дрво работи со кој било стил на декор. Четка за тоалет од бамбус и четка за држач доаѓа со рачка од нерѓосувачки челик која е отпорна на ' рѓосување и потрајна; капакот на четката ги штити вашите раце од прскање со вода додека чистите.