Умира Ира Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчен Лаптоп Случај Аниме Глувчето Површина Компјутерска Торба Лаптоп/Таблет Водоотпорен Неопренови Амортизирани Случај
  • Неодамнешно

Умира Ира Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчен Лаптоп Случај Аниме Глувчето Површина Компјутерска Торба

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x w x H) Тенок Профил-Лесен Без Најголемиот Дел, Лесно Може Да Се Чува Во Ранецот На Вашата Актовка Или Други Торби Без Гребење Или Оштетување На Вашиот Лаптоп. Водоотпорен неопрен надворешен слој Со Полнење Од Полиестерска Пена Заштитете Го Вашиот Уред од Прашина, Нечистотија итн. Мека постава отпорна на удари-супер мека антистатичка, може ефикасно да го апсорбира ударот и да ја намали штетата предизвикана од случајни судири и гребнатини. Двојниот патент монтиран на врвот непречено се лизга и го олеснува користењето на лаптоп. Површината прави удобна подлога за глувци кога е потребно. Ова Куќиште За Лаптоп Е Многу Издржливо и Погодно За Секојдневна Употреба И Патувања/Патувања За Мажи, Жени и Деца, Патувања, Училиште, Канцеларија Итн. Направено со водоотпорен материјал, патент со горниот отвор непречено се лизга и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Тенок и лесен, не го зголемува вашиот уред и лесно може да се лизне во вашата актовка, ранец или друга торба. Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x w x H). Тенок Профил-Лесен Без Најголемиот Дел, Лесно Може Да Се Чува Во Ранецот На Вашата Актовка Или Други Торби Без Гребење Или Оштетување На Вашиот Лаптоп. Водоотпорен неопрен надворешен слој Со Полнење Од Полиестерска Пена Заштитете Го Вашиот Уред од Прашина, Нечистотија итн. Мека постава отпорна на удари-супер мека антистатичка, може ефикасно да го апсорбира ударот и да ја намали штетата предизвикана од случајни судири и гребнатини. Двојниот патент монтиран на врвот непречено се лизга и го олеснува користењето на лаптоп. Површината прави удобна подлога за глувци кога е потребно. Ова Куќиште За Лаптоп Е Многу Издржливо и Погодно За Секојдневна Употреба И Патувања/Патувања За Мажи, Жени и Деца, Патувања, Училиште, Канцеларија Итн.