Mromax 8Pcs Нерѓосувачки Челик Плакарот Гардероба Прачка Држач Одговара 0.75 Инчен Диа Цевка Туш Завеса Прачка Крајот Поддржува Приклучок Прирабница Прачка Држач Ѕид Мо?
  • Неодамнешно

Mromax 8Pcs Нерѓосувачки Челик Плакарот Гардероба Прачка Држач Одговара 0.75 Инчен Диа Цевка Туш Завеса Прачка Крајот

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€Големина На производот ● Заграда Висока : 27мм / 1,06 инчи, Дијаметар На Основата : 41мм / 1,61 инчи; Применлива Големина На Прачка : до 19 мм (0,75 инчи) во дијаметар ●Материјал За производот ● нашите приклучоци за столбови за плакарот се изработени од нерѓосувачки челик 304, цврсти, издржливи и отпорни на ' рѓа, кои можат да се користат долго време и да ви заштедат пари. ●Лесен За Инсталирање Може да се инсталира На цврст ѕид или таван, фиксиран со три завртки и сидра.Затегнете ги страничните завртки за да ја поправите прачката за да избегнете лизгање по инсталацијата. ●Опсег На Примена Е Погоден За употреба во домови, продавници и хотели. Се користи во гардероба, плакар, балкон, бања, спална соба за облека виси бар или пешкир бар. ●Содржина на пакетот € 8 Pcs x Држачи За Прирабничка Прачка. €Големина На производот ● Заграда Висока : 27мм / 1,06 инчи, Дијаметар На Основата : 41мм / 1,61 инчи; Применлива Големина На Прачка : до 19 мм (0,75 инчи) во дијаметар. ●Материјал За производот ● нашите приклучоци за столбови за плакарот се изработени од нерѓосувачки челик 304, цврсти, издржливи и отпорни на ' рѓа, кои можат да се користат долго време и да ви заштедат пари. ●Лесен За Инсталирање Може да се инсталира На цврст ѕид или таван, фиксиран со три завртки и сидра.Затегнете ги страничните завртки за да ја поправите прачката за да избегнете лизгање по инсталацијата. ●Опсег На Примена Е Погоден За употреба во домови, продавници и хотели. Се користи во гардероба, плакар, балкон, бања, спална соба за облека виси бар или пешкир бар. ●Содржина на пакетот € 8 Pcs x Држачи За Прирабничка Прачка.Дизајниран со прирабница и материјал од нерѓосувачки челик 304.Широко се користи во гардероба, плакар, балкон, бања, спална соба и кујна за облека виси бар или пешкир бар .Страната на цевката е прилагодлива со завртки, Подобро помошни фиксни, не паѓаат.Спецификации име на производ : Гардероба Железничка Поддршка Содржина На Пакетот : 8 парчиња х Гардероба Железничка Поддршка Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Главна Боја : Сребрен Тонфит Прачка Диа.