Дете Деца Момчиња Девојчиња Зимска Цврста Јакна Со Патент Од Руно Згуснете Ја Топлата Надворешна Облека Големи Момчиња Големина На Палто
  • Неодамнешно

Дете Деца Момчиња Девојчиња Зимска Цврста Јакна Со Патент Од Руно Згуснете Ја Топлата Надворешна Облека Големи

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Памучна Мешавина Затворање на патент. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Дизајнот На Модерна Цврста Боја Може Да Го Натера Вашето Бебе Да Добие Повеќе Пофалби. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Воumn и Зима. Совршен е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство За Носење Бебиња. Пакетот Вклучува : 1пц Палто. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Дете Деца Момчиња Девојчиња Зима Цврсто Руно Јакна Со Патент Згуснете Топла Надворешна Облека Големи Момчиња Големина На Палтото Материјал : Руно,Полиестер Повод : Секоја Пригода Пол : Момчиња,Девојчиња Ако имате било какви прашања,ве молиме почувствувајте мир за да не контактирате.