МЕНУВАЧ 3/8 Погон Метрички Приклучок Со Средна Должина 14мм, 6 Точка-80396S
  • Неодамнешно

МЕНУВАЧ 3/8 Погон Метрички Приклучок Со Средна Должина 14мм, 6 Точка-80396S

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Достапно во стандардна, Средна должина, Димензија Б Со Крај На Клучот (Во78; Димензија В Со Вкупна Должина (Во.81; Димезнион Д Со Дозвола Завртки (Во.47; Димензија Е Со Клуч Длабочина (Во.83; Димензија Ѓ Со Должина До Рамо (Во.) : NA; Тежина(lbs) : 0.