Рачка на копчето, 12 ПАРЧИЊА Керамички Копчиња Во Форма На Црвена Симпатична Риба, Детски Рачки За Мебел На Бебе Дете Повлекува Фиока За Кабинетот на Вратата Шкаф За
  • Неодамнешно

Рачка на копчето, 12 ПАРЧИЊА Керамички Копчиња Во Форма На Црвена Симпатична Риба, Детски Рачки За Мебел На

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Керамика+Цинк Легура БазаСимпатична и жива риба форма дизајн. Должина : 63мм/2,48 инчи, Висина : 28мм/1,1 инч. Се користи за кујна, кабинети, фиоки, ковчези,корпа за отпадоци, шкафови, врати за мебел за спална соба и бања. Содржина на пакетот : 12* за инсталација се обезбедени копчиња,завртки. За повеќе стилови, добредојдовте во продавницата за да пребарувате!. Спецификации : Материјал : висококвалитетна Керамичка+Легура На Цинкасе обезбедува Копче со една дупка, завртки за инсталација.Должина : 63мм/2,48 инчи, Висина : 28мм/1,1 инчен должина на завртката : приближно 2,5 см/0,98" Издржлив, корисен,убав, лесен за инсталирање.Рачките за влечење може да се користат долго време и многу ви е удобно да ги држите .Се користи за кујнски ормар,фиока,гради,корпа,комода,шкаф, спална соба и врати за мебел за бања итн овие повлекувања се совршени копчиња за замена кои ќе го обезбедат завршниот допир на вашето украсување. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере.