Лош И Буџи Душек За Храна За Миленичиња-Дизајн На Текст Анти-Лизгачки Душеци За Миленичиња-Смешна Подлога За Хранење Миленичиња
  • Неодамнешно

Лош И Буџи Душек За Храна За Миленичиња-Дизајн На Текст Анти-Лизгачки Душеци За Миленичиња-Смешна Подлога

DEN 1540.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лошата И Душекот За Храна За Домашни Миленици Е изработена од 100% полиестерска мешавина напред 100% неопренови гума назад. Една големина-12" х 18 " х . Не се лизга назад. Текстот Дизајн Против Лизгање Пет Сад Душеци Е Дизајниран и печатени Во Калифорнија. Елиминирајте го нередот под садовите за храна и вода на вашето куче или мачка Со Лоша И Буџи Храна За Миленичиња. Има симпатичен дизајн што секој сопственик на домашно милениче би го сакал. Вашите подови ќе останат почисти бидејќи Текстуалниот Дизајн Против Лизгање На Душеците За Миленичиња ги задржува остатоците од храна и истурање вода содржани. Поддршката против лизгање го спречува вашето домашно милениче да ја турка подлогата низ подот додека јаде.