Најдобри Мама Подароци-Мама Мечка Лажица Чај Кафе Љубовник Нерѓосувачки Челик Врежана Лажица Смешен Подарок За Денот На Мајката Божиќ Роденден
  • Неодамнешно

Најдобри Мама Подароци-Мама Мечка Лажица Чај Кафе Љубовник Нерѓосувачки Челик Врежана Лажица Смешен Подарок За

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СМЕШЕН ЦИТАТ : овие зборови се одличен начин да ја изразите вашата љубов кон некој важен за вас ГОЛЕМИНА : Приближно 7,5" во должина; 1,2" во ширина; 0,05 " во дебелина. Дојде убаво спакувано во деликатна кутија за подароци. БЕСПЛАТНА КАРТОНСКА КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ : оваа ставка вклучува една лажица од нерѓосувачки челик и една кутија за подароци(случајна боја).Кутијата за подароци е изработена од висококвалитетен картон, кој може добро да ја заштити и складира лажицата за кафе. ВИСОК КВАЛИТЕТ : оваа смешна лажица е изработена од нерѓосувачки челик. Тој е цврст и издржлив. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : оваа ставка е совршена за семејството, пријателите, колегите, шефовите, учениците, наставниците итн. Може да се користи во многу прилики, како Што Се Роденден,Валентин, Божиќ и така натаму. Зборовите не се доволни за да ја изразат безусловната љубов. Не заборавајте да ги испратите вашите драги љубовници или пријатели најдобри желби.Сега изберете нежен мал подарок напамет, дајте му големо изненадување! Оваа врежана лажица од нерѓосувачки челик печат со понуда.Ова е совршен начин да ја изразите вашата љубов кон некој важен за вас.Каков одличен подарок за секоја пригода Како Роденден и Божиќ! Материјал : лажица од нерѓосувачки челик : Приближно 7,5" во должина; 1,2" во ширина; 0,05" во дебелина.