Трендплеј Додатоци За Коса Организатор Торба За Коса Вратоврска Организатор За Девојки За Иглички За Коса, Вратоврски, Лакови, Штипки, Шнола, Бебешка Лента За Глава
  • Неодамнешно

Трендплеј Додатоци За Коса Организатор Торба За Коса Вратоврска Организатор За Девојки За Иглички За Коса, Вратоврски,

DEN 270.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

розова принцеза тема за организирање на сите розови сирена тема за организирање на сите сини, виолетови. Направете Ја Јасна Класификација Организирање На Чанта-Горниот Оддел со еластични ленти за да ја организирате торбата со лента за глава на вашето бебе, затегнете ги додатоците за коса како што е вратоврската за коса или можете да ја исечете спојката за коса на неа. Долниот оддел со одвојлива поделба за да го направи организаторот на држачот за додатоци за коса јасен на прв поглед. Мини Торба За Држач За Лента За Глава - Брз пристап до додатоците за коса на вашите девојчиња и заштедува простор за шалтер. Пренослив во Движење - чантата за организатор на лак за коса е погодна за уредно организирање на игличките за коса на вашите девојки, вратоврски, лакови, штипки, шнола за бебиња итн. И, исто така, заштеда на простор за ставање во багаж, торба, ранец или други патни торби при патување или прикажување. Лесен за носење и пристап. Висококвалитетен и Водоотпорен-Надворешен изработен со висококвалитетно платно за удобен допир и симпатична розова боја специјално дизајн за девојчиња. Со сигурни патенти , велкро и одделни џебови на торбата за организатор на лак, можат да ги заштитат додатоците за коса од прашина во споредба со другите држачи за лак. ПОДАРОЦИ ЗА ПРВ ИЗБОР : Најдобар подарок за нова мајка,туш за бебиња, регистар за бебиња, нова година, Денот на Благодарноста, Божиќ, сопруга или бремени пријатели итн. Исто така, може да биде како торба за шминка за бебиња, козметичка торба, торба за организатор на тоалет. (Не вклучувајќи ги додатоците за коса) можете да ГО направите подарокот со додатоците за коса што би сакале. * Одличен начин за централизиран дисплеј и удобен за брзо гледање и избор на додатоци за коса за девојчиња на прв поглед. И, исто така, совршено за земете на отворено, патување, забава, шоу со вашето мало девојче. • Исто така, ви препорачуваме да ја направите како торба за организација на теми, како што се.