Зхб-продавница Надворешна Перница За Вежбање Јога Почетник За Обука Мат Внатрешна Јога Фитнес Јога Мат За Вежбање
  • Неодамнешно

Зхб-продавница Надворешна Перница За Вежбање Јога Почетник За Обука Мат Внатрешна Јога Фитнес Јога

DEN 1142.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двострана технологија против лизгање, површинска структура против лизгање, подобра против лизгање; брановидна шема против лизгање на грбот, подобро прилагодете се на различни катови Лесен и лесен за носење. Ефикасно враќање, одговара на зглобовите и подобро ги штити зглобовите. Погоден за активности во училница и семејство, како и активности на отворено, како што се кампување, риболов, излети и плажи. Ако имате какви било прашања во врска со оваа јога мат, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Име на производот : јога Матпроизвод материјал : TPEprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Поради рачно мерење, ќе има грешка од околу 0-3см, ве молам простете ми2. Фотографиите на производите не вклучуваат други предмети освен производите3. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да се појават мали разлики во бојата, ве молам простете ми. Горенаведените податоци се само за повикување. Димензиите се мерат рачно. Секоја променлива може да биде различна. Види вистински производ. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе го решиме ова прашање што е можно поскоро. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ви благодариме да ја посетите мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за ваша референца, логистика, обично ќе започнеме за 1-3 дена, проценетото време на испорака е околу 15 дена, ве молиме бидете трпеливи.