Продолжување На Косата Со Пердуви, Вистински Пердуви Од Петел, Долги Природни Бои
  • Неодамнешно

Продолжување На Косата Со Пердуви, Вистински Пердуви Од Петел, Долги Природни Бои

DEN 543.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕКРАСНИ ВИСТИНСКИ ПЕРДУВИ : 12 Лабави Екстензии На Коса Од Пердуви во Природни Бои СЀ што ВИ ТРЕБА : Исто Така Вклучува Клешти, Алатка За Јамка и Монистра. ПРЕКРАСНИ БОИ и ДОЛЖИНИ : 100% Вистински Пердуви Од Петел, 8-11" во должина (20-28см). ТОНИ ОПЦИИ за СТИЛИЗИРАЊЕ : Може Да се Мијат, Стилизираат, Рамно Пеглаат и Виткаат со Вашата Природна Коса. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Пердуви Од Салон; ќе трае со месеци со соодветен автомобил. Екстензиите за Коса со пердуви нудат уникатен начин да додадете малку зачин во вашиот изглед. Носете ги само една ноќ надвор или чувајте ги 3-6 месеци со нежна грижа. Вклучени се лесни за следење насоки, како и алатка за јамка и монистра. Ќе ви требаат само пар клешти за домаќинство за да ги закачите пердувите дома. Немојте да бидете измамени од фалсификати на конкурентите.нашите пердуви се 100% вистински петел пердуви од САД. Сите пердуви ќе бидат долги 8-11 инчи и може да се направат да изгледаат уште подолго во вашата коса ако ги тетеравите вертикално при прицврстување. Завиткајте ги или исправете ги! Можете да ги третирате вашите пердуви на кој било начин што ќе ја третирате вашата природна коса.