Реткоелектричен Нов Пар Халогени Фарови Компатибилен Со Honda Accord Lx Седан 2.4 L 2013-2015 По Дел број 33100-T2A-A01 33100T2AA01 33150-T2A-A01 33150T2AA01 HO2503151 HO2502151
  • Неодамнешно

Реткоелектричен Нов Пар Халогени Фарови Компатибилен Со Honda Accord Lx Седан 2.4 L 2013-2015 По Дел број 33100-T2A-A01

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен Со Хонда и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : ХОНДА : 33100-Т2А-А01 33100Т2АА01 33150-Т2А-А01 33150Т2АА01, ДЕЛОВИ ЛИНК : ХО2503151 ХО2502151, ОПИС НА СТАВКА : ФАРОВИ, ТИП НА ЕДИНИЦА : ХОНДА, ПОЗИЦИЈА : ДВЕТЕ СТРАНИ, КОЛИЧИНА : 2, ТИП НА СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕН, МАТЕРИЈАЛ ЗА ДОМУВАЊЕ : ПЛАСТИКА, МАТЕРИЈАЛ ЗА ЛЕЌИ : ПЛАСТИКА, НИСКА ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА СО зрак : ДА, ТИП НА СИЈАЛИЦА СО СРЕДНО СВЕТЛО : ХАЛОГЕН, Вклучена Сијалица Со Долго СВЕТЛО : ДА, ТИП НА СИЈАЛИЦА СО ДОЛГО СВЕТЛО : . Заменува : ТИП : ХАЛОГЕН, БОЈА НА ОБЈЕКТИВОТ : ЈАСНО, КИЛИБАР, КОНФИГУРАЦИЈА : 4 ЦИЛИНДРИЧЕН МОТОР. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Двете Страни Сијалица Вклучени : Да Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Хондахонда : 33100-Т2А-А01 33100Т2АА01 33150-Т2А-А01 33150Т2АА01ПАРТСЛИНК : ХО2503151 ХО2502151ИТЕМ ОПИС : ТИП НА ФАРОВИ : ХОНДАПОЗИЦИЈА : ДВЕТЕ СТРАНИ КОЛИЧИНА : 2БУЛБ ТИП : ХАЛОГЕНХАУСИНГ МАТЕРИЈАЛ : МАТЕРИЈАЛ ЗА ПЛАСТИЧНИ ЛЕЌИ : вклучена Сијалица СО Пластичен Зрак : тип НА СИЈАЛИЦА со бавен зрак : ВКЛУЧЕНА Е СИЈАЛИЦА Со ХАЛОГЕН ЗРАК : ТИП НА СИЈАЛИЦА СО ВИСОК ЗРАК : БОЈА НА ХАЛОГЕНЛЕНС : ЈАСНА, КИЛИБАРНА КОНФИГУРАЦИЈА : 4 ЦИЛИНДРИЧНИ АПЛИКАЦИИ НА МОТОРОТ ОВАА СТАВКА ОДГОВАРА НА АПЛИКАЦИИТЕ ПО БРОЈ НА ДЕЛ. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕЛ БРОЈ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.ХОНДА СПОГОДБА ЕКС СЕДАН 2.4 L L4 2356cc 144 CI 2013-2015 HONDA СПОГОДБА ЕКС-L СЕДАН 2.4 L L4 2356cc 144 CI 2013-2015 HONDA СПОГОДБА LX СЕДАН 2.4 L L4 2356cc 144 CC 2013-2015 HONDA СПОРТ СЕДАН 2.4 L L4 2356cc 144 CI 2013-2015 HONDA СПОРТ СЕДАН 2.4 L L4 2356 CC 144 CI 2013-2015.