6 Парчиња Виножито Коса Чешел За Сечење Коса Чешел Салон За Коса Чешел Виножито Стаорец Опашка Чешел Пренослив Чешел За Сечење Коса Надразнување Чешел За Разни Тип?
  • Неодамнешно

6 Парчиња Виножито Коса Чешел За Сечење Коса Чешел Салон За Коса Чешел Виножито Стаорец Опашка Чешел

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет чешел за коса во боја на виножито : овие 6 парчиња чешли имаат градиент боја на виножито, кои се рамномерно распоредени, прекрасен дизајн кој лесно може да го привлече вниманието на луѓето; овој комплет чешел може да се примени за нормално боење и сечење на косата Материјал : нашите чешли за коса во боја на виножито се направени од материјал од смола, безопасен, сигурен, нелизгачки и отпорен на топлина и можат да ги применат професионални салонски бербери, како и обичните луѓе. Комбинација од 6 Стилови : постојат 6 различни стилови на чешли за сечење коса, како што се чешел за опашка од стаорец, нормален чешел, широк чешел за заби, фин чешел за заби и така натаму, можете да користите различен за разделба, пресек, боење, одвојување, стилизирање и уште повеќе како сакате, практична комбинација за секојдневна употреба. Апликација : чешлите за сечење коса се погодни за жени, мажи и деца да ја расклопат откачената, брановидна, кадрава, кадрава и нормална коса, исто така е погодна за професионално сечење и боење на косата во салонот. Содржина на пакетот : ќе добиете 6 парчиња салонски чешли за коса во 6 дизајни во иста боја, овие чешли се солидни, избегнуваат гребнатини на скалпот и се важен дел од алатките за убавина. 6 Парчиња чешел за коса со виножито чешел за сечење коса чешел за коса чешел за коса виножито чешел за опашка од стаорец пренослив чешел за сечење коса чешел за разни типови коса карактеристики : комбинација во Стил 6 : постојат 6 различни стилови на чешли за сечење коса, Како што се чешел за опашка од стаорец, нормален чешел, широк чешел за заби, фин чешел за заби и така натаму, можете да користите различен за разделба, пресек, боење, одвојување, стилизирање и уште повеќе како сакате, практична комбинација за секојдневна употреба.Виножито стаорец опашка чешел : овие 6 парчиња чешли функција градиент виножито боја, кои се рамномерно распоредени, прекрасен дизајн кој лесно може да го привлече вниманието на луѓето.