САНДАЛИ УСИФАКГ За Жени, Кожна Влечка Лето Удобна Гроздобер Секојдневна Плажа Со Отворен Прст Лизгање На Мазги Клин Сандали
  • Неодамнешно

САНДАЛИ УСИФАКГ За Жени, Кожна Влечка Лето Удобна Гроздобер Секојдневна Плажа Со Отворен Прст Лизгање

DEN 400.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако имате какви било прашања или коментари, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби МОДНИ ТРЕНДОВИ : женските чевли NLSHGJ се нови висококвалитетни сандали со врвки, дизајнот на отворени прсти со уникатен фланелен ремен го прават овој чевел опуштено вклопување со префинет изглед. Овие удобни, минималистички и стилски сандали се совршен додаток на вашиот плакар. ПРЕФЕКТ ЗА ЛЕТО : сандалата е задолжителен предмет за летната сезона.Анти-лизгачки, лесен за носење. Олеснете ја болката во нозете, посоодветна за долго одење. НАЈДОБРИ СОВЕТИ ЗА НАТПРЕВАР : можете да носите модерни рамни сандали со сите видови панталони, здолништа и фустани,совршени за плажа, одмор, фустан и многу други прилики. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Нашите сандали имаат 30-дневна гаранција. Во овој период може да се контактираат какви било проблеми со квалитетот или други прашања преку е-пошта. За ДА можеме ДА ви вратиме или размениме ПОБРЗО. Преземање стил инспирација од копање она што е најудобно лето слободно време чевли, на со жени сандали, тоа е совршено надополнува вашата мода fashionетски, лесно да ги носат за вашите дневни прошетки,Одење, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. Услуга : Квалитетот Е Прв Приоритет - - - за да произведеме квалитетна крпа за нашите клиенти, секогаш избираме поудобна ткаенина и НИКОГАШ не го жртвуваме квалитетот на деталите за цената.- Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве Молиме испратете порака до нас, ние ќе се обидеме да нашата најдобра услуга за решавање на вашите проблеми.Ние сме 100% посветени на задоволството на клиентите.- Доколку сте задоволни со нашиот производ или услуга,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации! Висококвалитетен материјал, удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира, го подобрува држењето На телото Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате.