LHLLL 2.5 HDD Мобилен Хард Диск USB3. 0 Долг Мобилен Хард Диск 500GB 1tb 2tb Складирање Пренослив Надворешен Хард Диск За Лаптоп
  • Неодамнешно

LHLLL 2.5 HDD Мобилен Хард Диск USB3. 0 Долг Мобилен Хард Диск 500GB 1tb 2tb Складирање Пренослив Надворешен

DEN 6845.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Приклучете и играјте, нема потреба да инсталирате софтвер0 портата може да обезбеди супер брза брзина на пренос, заштедувајќи ви време. Внатрешниот сензор за вибрации и технологијата за полнење на рампата го штитат вашиот диск и податоци. Лесен за носење со вас, обезбедувајќи доволно простор за складирање на вашата музика,филмови и други датотеки. Форматот ексфат мора да биде избран при форматирање за прв пат. Форматирањето може да се изврши само На Прозорците. Не може да користи формат NTFS, инаку производот ќе се оштети. Приклучете и играјте, нема потреба да инсталирате софтвер.0 портата може да обезбеди супер брза брзина на пренос, заштедувајќи ви време.Внатрешниот сензор за вибрации и технологијата за полнење на рампата го штитат вашиот диск и податоци.Лесен за носење со вас, обезбедувајќи доволно простор за складирање на вашата музика,филмови и други датотеки.Форматот ексфат мора да биде избран при форматирање за прв пат. Форматирањето може да се изврши само На Прозорците. Не може да користи формат NTFS, инаку производот ќе се оштети.Спецификација : хард диск тип : 2.5 HDDUSB интерфејс : USB 3.0 Капацитет : 500 GB/1 TB/2 TBOperating Систем : windows точка големина : 13*7.2 cm Package Вклучува : 1*Пренослив хард дискако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.ССД за заштеда на простор е погодна за носење на корисниците.

Hard disk type:
2.5 HDD
USB interface:
USB 3.0
Capacity:
500GB/1TB/2TB
Operating System:
Windows
Item size:
13*7.5*1.2cm
Package Include:
1*Portable hard drive:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The space-saving SSD is convenient for users to carry. :