Цинпел 1,8 М Продолжен Кабел ЗА НГЦ Контролер
  • Неодамнешно

Цинпел 1,8 М Продолжен Кабел ЗА НГЦ Контролер

DEN 979.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој кабел може да се поврзе со дополнителни продолжни кабли за понатамошно зголемување на растојанието Компатибилен со Wii И NGC Конзола. Не работи со wii класичен контролер и далечински управувач. Должина на кабелот : приближно 1,8 М. производ Од Трета страна. Овој кабел може да се поврзе со дополнителни продолжни кабли за понатамошно зголемување на растојанието. Компатибилен со Wii И NGC Конзола. Не работи со wii класичен контролер и далечински управувач. Должина на кабелот : приближно 1,8 М. производ Од Трета страна.