JKL ПРЕДВОДЕНА Божиќ Снег Куќа Село, Смола Божиќ Сцена Селски Куќи Фонтана Божиќ Орнаменти За Дома Партија Подароци Декор
  • Неодамнешно

JKL ПРЕДВОДЕНА Божиќ Снег Куќа Село, Смола Божиќ Сцена Селски Куќи Фонтана Божиќ Орнаменти За Дома Партија

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетни Материјали : Изработени од издржливи материјали од смола, овој анимиран Базен Со Фонтани За божиќно село ќе го украси вашиот дом во наредните сезони Рачно Изработено : ова претходно осветлено музичко Божиќно Село е внимателно рачно изработено и сложено рачно насликано од квалификувани занаетчии. Музичко Фонтано Село : Ова Божиќно Село е отворено, придружено Со Божиќна музика. Фонтаната може да ја прилагоди висината на водата од фонтаната според нивото на музика. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ LED Светла : Убаво И реално божиќно село, шарени светла, без разлика дали ги вклучувате светлата или ги исклучувате светлата, ова село ќе стане јадро на вашата колекција. Совршен Божиќен Подарок : оваа реална кукла од снежно село е совршено надополнување на вашите украси од селото дедо Мраз. Оваа прекрасна светлосна и музичка фонтана ќе обезбеди внимателен подарок за вашето семејство или пријатели. Име на производот : Фонтана, Пејзаж, Снег, Куќа, Прозрачна Музикапроизвод Материјал : Смола Големина На производот : 21*18*20 Цпакинг Големина : 28*22*27 Тежина на производот : 1290 Тежина На гпакетот : 1500 г Пакетот Вклучува : 1 * Божиќна викендица : треба сами да додадете вода во водата во фонтаната, треба да додадете 400 до 500 милилитри прочистена вода.