Дакин Стандард Каху Сурфање Шапка
  • Неодамнешно

Дакин Стандард Каху Сурфање Шапка

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Најлон Предвремено затворање. Миење Раце Само. Пловечка капа наменета за употреба на вода. Хибриден стил пена раб. Отстранлив ремен за брадата. Фитил внатрешна обвивка. Основана на Хаваи во 1979 година и се наоѓа во основата на Планината. Худ Во Реката Худ, Орегон, Дакин гради ранци, патни торби, додатоци, надворешна облека и облека за луѓе кои сакаат да сурфаат, сноуборд, скејтборд, планински велосипед, ски, сурфање на ветер, китборд и патување.