15 јарди Рамна Еластична Лента Шиење Облека Додатоци Плетење Облека Панталони Костими Занает САМ
  • Неодамнешно

15 јарди Рамна Еластична Лента Шиење Облека Додатоци Плетење Облека Панталони Костими Занает САМ

DEN 104.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Полиестер Големина : Имаат 2 Големина, една големина е 15мм ширина, една големина е 9мм ширина. Апликација : Се Применува на фини кожни и висококвалитетни чанти, вреќи за спиење, шатори, раб на торба за облека и украс, исто така може да се користи за облека, играчки, накит, рачни додатоци за САМОСТОЈНО, итн. Поради разликите во компјутерските монитори, вистинските бои може малку да се разликуваат од прикажаните. Сите предмети се мерат рачно. ве молиме дозволете малку 2-5см грешка, благодарам. Апликација : Се Применува на фини кожни и висококвалитетни чанти, вреќи за спиење, шатори, раб на торба за облека и украс, исто така може да се користи за облека, играчки, накит, рачни додатоци за САМОСТОЈНО, итн. Поради разликите во компјутерските монитори, вистинските бои може малку да се разликуваат од прикажаните. Сите предмети се мерат рачно. ве молиме дозволете малку 2-5см грешка, благодарам.