Myparts Замена Вредност Осветлување Дизајн Халоген 12v Компатибилен Со Hyundai
  • Неодамнешно

Myparts Замена Вредност Осветлување Дизајн Халоген 12v Компатибилен Со Hyundai

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Забелешки за Поставување возила : |Белешки : Екстремно Жолт XY 12 V 27w Халоген Пар - Пластична кутија Само За Употреба Надвор Од Патот|Потребна Количина : 1|Тип На Дел : Сијалица За Магла|Етикета На Производителот : Оптилукс Сијалица За Магла|Позиција : Напред Дизајниран Со Најновиот Софтвер И Произведен Со Модерна Алатка. Директна Замена За Вклопување. Инсталира Исто Како Фабричка Единица. Истите Димензии Како Ое Дел. Забелешки : Екстремно Жолт XY 12v 27w Халоген Пар - Пластична кутија За Употреба Надвор Од Патот Потребна Е Само Количина : 1 Дел Тип : Сијалица За Магла Етикета На Производителот : Оптилукс Сијалица За Магла : Напред.