КРИГЛА РОДЕН ДА УЧАТ ПОРАКА
  • Неодамнешно

КРИГЛА РОДЕН ДА УЧАТ ПОРАКА

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машина за миење садови безбедно/микробранова печка безбедно Димензија : 4 1/2" Х х 3 " Отворање. Порцелан рачно насликани Родени За Да Учат чаши во бургундија и крем. Порака на грб : Наставникот Дава, Наставникот Споделува, Но Најмногу Наставникот се Грижи". Поединечно кутија.