Фодатм Индиски Танц Лента За Глава Племенски Бенд За Коса Стомачен Танц Обрач За Коса Цигански Накит Златен Синџир На Глава
  • Неодамнешно

Фодатм Индиски Танц Лента За Глава Племенски Бенд За Коса Стомачен Танц Обрач За Коса Цигански Накит Златен

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Метал Една големина одговара за повеќето луѓе. Погоден за стомачен танц, индиски танц, племенски танц, забава со костими итн. Со ѕвона и монета орнаменти кои ќе се направи повеќе шармантна, и креативни слатки звуци кога ќе танцуваат. Пакет : 1 парчиња. Одличен додаток за стомачен танчер.