Sdutio Стент Функција Флип Телефон Случај, За apple iPhone 13 6.1 Инчен Имитација Кожа Паричник Фолио Покритие Со Држач За Картичка И Магнетна Брава
  • Неодамнешно

Sdutio Стент Функција Флип Телефон Случај, За apple iPhone 13 6.1 Инчен Имитација Кожа Паричник Фолио Покритие

DEN 915.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : имитација на кожа Сите 4 агли По Вистинското тестирање, со максимална апсорпција на удари, доказ за капка што обезбедува максимална заштита. Картичка слотови и имателот забелешка ви овозможува да се стави дебитна картичка, кредитна картичка, лична карта, сметки или некои промени додека во движење. Дизајн на магнетна тока за лесно отворање и затворање на куќиштето на телефонот, ги прави вашите работи безбедни внатре и лесни за пристап. Лесен за употреба. Пријателскиот дизајн со прецизни исечоци овозможува лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и конектор без отстранување на куќиштето. Нашиот телефон случај kickstand, ви донесе поудобно кога ќе разговарате видео и гледање филм на телефон. Капакот на телефонот нема да го попречи полнењето на телефонот безжично. Лесен за инсталирање и отстранување со мека футрола за телефон, никогаш не остава гребнатини на Вашиот Телефон.