Генерички Месинг Фитинзи, 1/2 Црево id x 3/8 Машки NPT Црево Боцка На Машки Цевки.
  • Неодамнешно

Генерички Месинг Фитинзи, 1/2 Црево id x 3/8 Машки NPT Црево Боцка На Машки Цевки.

DEN 156.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1) 1/2 "Црево id x 3/8" Машки НПТ 2) Црево Боцка На Машки Цевки. 3) Сите нптф цевки за монтирање се направени според Стандардите за Сушење. - Опис на производот : сите нптф навои за монтирање цевки се направени според Стандардите за Сушење. - Пакетот Вклучува : 5 парчиња . - Тип : Црево Боцка На Машки Цевки. - Материјали : CA360 Месинг. - Нето Тежина : 31 г/компјутер. - ЦРЕВО ПРОЕКТ : 1/2". - Нишка За Цевки : 3/8". - Работниот Притисок и Температурата Се Движат : од +40° до 160°F на максимум 150 PSI. - Испорака : ние сме меѓународни продавачи, Кина пост е нашиот главен превозник, генерално во главните земји Во Америка и Канада околу 7-20 дена. Ако не сте добиле стока долго време или имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте не.