Случај За Сите Нови Поттикне 8-Та Генерација Објавен-Нема Да Одговара Поттикне Хартија Бела Или Поттикне Оаза, Премиум Стп Кожа Паметен Капак Со Авто Спиење И Будењ?
  • Неодамнешно

Случај За Сите Нови Поттикне 8-Та Генерација Објавен-Нема Да Одговара Поттикне Хартија Бела Или Поттикне

DEN 568.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара Само На Поттикне (8-Ми Генерал) 2016 (Модел Бр SY69 JL), ве Молиме проверете Го Моделот Бр. на задниот Дел од Вашиот Поттикне пред поставување на цел. ●Функција за автоматско Будење/ Спиење●Разбудете го или ставете го вашиот нов поттикне да спие со отворање или затворање на капакот.Поттикне покритие брзо реагира, може да заштеди енергија, нека опремата работи подолго. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа ја Прави Вашата Хартија За Поттикнувањебела многу убава уникатна заштита украсете го вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ①Купете Со Доверба Ако имате проблеми со квалитетот Или ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате прв пат. Опис : Име : случај За Сите нови Поттикне (8-Ми Генерација) 2016 (модел : SY69 JL)Материјал : Pu Кожен Пакет Вклучува : 1 x Случај За Поттикне.Бои и Модели : Достапни во различни светли бои и модел за вашиот избор.Прецизни Исечоци : Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите карактеристики(копчиња,звучници,камери)Целосна Заштита : случај Отпорен на Удари за заштита од удари и капки,од абразија,гребнатини,нечистотија и оштетувања.Имате прашања? Контактирајте не 1.Дали функционира функцијата За Автоматско будење/спиење?Функција за автоматско Будење/Спиење : Автоматски се буди и го става вашето поттикнување да спие со отворање или затворање на корицата, исто како книга.Како да знам кој модел и генерација е Мојот е-читач?Одете во Поставки/Опции На Уредот/Модел На Уред.