ПАТКАВ 5 парчиња Аквариум Медуза Декорација Вештачки пара Аквариум Додатоци Печурки Додатоци Вештачка Вода Трева Прозрачен Аквариум Декор Аквариум Резервоар Кор?
  • Неодамнешно

ПАТКАВ 5 парчиња Аквариум Медуза Декорација Вештачки пара Аквариум Додатоци Печурки Додатоци Вештачка

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СИЛИКОНСКИ АКВАРИУМСКИ ДЕКОР коралните украси се безбедни за рибите, ги надополнуваат вештачките украси и се добри за аквариуми и аквариуми БЛЕСКАВ УКРАС НА АКВАРИУМ ???? БЛЕСКАВ МЕДУЗА аквариум Овие блескави водни растенија имаат реална форма, флуоресцентна боја, создавајќи подводен свет сличен на соништата за вас. Нашата флуоресцентна декорација на аквариум е толку живописна што повеќето луѓе тешко можат да ги кажат од вистинските. АКВАРИУМСКИ МАТЕРИЈАЛИ Изработени од врвен силиконски материјал, овие корални украси од аквариум се издржливи за употреба со текот на времето. РИБЕН РЕЗЕРВОАР КРЕАТИВЕН ДЕКОР ???? ВЕШТАЧКИ РЕЗЕРВОАР ЗА МЕДУЗА-Премиум силиконски материјал, безбеден и нежен за рибите и другите растенија, можете да ја користите оваа корална декорација поставена со мир на умот. СНАБДУВАЊЕ со РЕЗЕРВОАРИ за РИБИ може да биде за вашиот сопствен аквариум, исто така соодветен за испраќање до вашето семејство или пријатели како посебен подарок. Пакет Листа 5 х Лажни Корали Карактеристики-Големина : 10, 00Х6, 50Х12, 00см/3, 93Х2, 55Х4 аксесоар за риби. - Боја : како што Е Прикажано декоративен лажен корал-Материјал : снабдување со силиконски резервоари за риби-уникатната корална декорација му дава на вашиот аквариум различна боја, може добро да се совпадне со другите украси на аквариумски блескави украси на резервоари за риби. - Може да биде за вашиот сопствен аквариум, исто така соодветен за испраќање до вашето семејство или пријатели како посебен подарок прозрачен аквариумски декор. - Користење на премиум материјал, отпорен на абразија и натопување, може да биде за период силиконски лажни корали. - Кога ќе ги ставите овие украси во резервоарот за риби, тие нема да влијаат на вашата риба и ќе обезбедат добра средина за креативниот декор на аквариумот за риби. - Реални корални украси за резервоари за риби, лесни за поставување и можат да ви донесат добро расположение декор за аквариум за риби.Опис на стокатадодаток за резервоар За риби Користејќи премиум силиконски материјал, може да ви послужи одреден временски период, за уредување и украсување на аквариум, одредена личност на вашиот аквариум.