Ссм ОСКА А1. 9 Голман Градите Оклоп Средно, Големина: М
  • Неодамнешно

Ссм ОСКА А1. 9 Голман Градите Оклоп Средно, Големина: М

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рамења за Заштита Од Удар НА Хд Пена Обликувана со градна коска-целосно сегментирана квадратна контура со Прилагодување на велкро прилагодено вклопување Градите-Мулти-сегментирани ЈП пена, флексибилна заштита. Ребра-повеќесегментирана заштита на ребрата со ХД Пена, Заштита и подвижност. Бицепс/Подлактици - Квадратен дизајн со обликувана HD пена, максимизирана покриеност со супериорна заштита. Независен прилагодлив штитник за лактот, прилагодено вклопување. Рамења за Заштита Од Удар НА Хд Пена Обликувана со градна коска-целосно сегментирана квадратна контура со Прилагодување на велкро прилагодено вклопување. Градите-Мулти-сегментирани ЈП пена. Флексибилна заштита. Ребра-повеќесегментирана заштита на ребрата со ХД пена. Заштита и мобилност. Бицепс / Подлактици - квадратен дизајн со обликувана HD пена. Максимизирана покриеност со супериорна заштита. Лактот-Независен прилагодлив штитник за лактот. Прилагодено вклопување. КАПА За рамо - Обликувана HD пена со квадратна контура. Оптимизирана заштита. Големина специфични мали : Градите : 18 'Рака : 18' СРЕДНО : Градите : 19 'Рака : 19' ГОЛЕМИ : ГРАДИТЕ : 20 'Рака : 20' ГОЛЕМИ : Градите : 21'Рака : 21'.