Браун Нагласи Снопови 30 Инчен Кафеава Снопови Омбре Човечка Коса Снопови Откачен Кадрава Снопови P4/30 Чоколадо Кафеава Мешавина Средни Костенливи Снопови 8A Бразил
  • Неодамнешно

Браун Нагласи Снопови 30 Инчен Кафеава Снопови Омбре Човечка Коса Снопови Откачен Кадрава Снопови P4/30 Чоколадо

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Фрејуоке Материјал За Коса● : Откачен Кадрава Бразилска Реми Пакет За Коса,Без Синтетички Мешани,Без Пролевање, Без ЗаплеткувањеIt Може да се Користи За Шиење Перика Покритие. ●Големина На Коса freiuoke® : p4/30 Боја На Пијано (Светло-Кафеава).95-105гр/пакет, 1 Снопови/нарачка. 8 инчи-30 инчи, за должина, Истегнување На Косата Да биде Исправена, а Потоа Да Се Измери. ●Пакет За Коса Freiuoke® : може Да се Исправи и Рестилизира како Што Сакате, Но Внимавајте Да Не Надминете 150°F, Во Спротивно тоа ќе ја Оштети Косата. €Совршен Подарок : Пакет За Коса Freiuoke, Покажете Го Своето Совршено Јас За Секоја Пригода, како Што Е Свадба/Забава/Роденден .Можете Да Го Користите Нашиот Пакет За Коса Како Подарок за себе или За Вашите Најдобри Пријатели. Не Го Пропуштајте Тоа : Супер Повластена Цена.Уште Се Двоумите? Само Пропуштете Го Овој Ден и Почекајте Уште Една година ! Брза Испорака за 1-3 Дена!. Зошто Да Изберете Перика Фрајуоке ? Компанија со висок квалитет : Ние Сме Компанија Со Повеќе Од 20 Години Искуство во Правење пакет Коса и Перики, Ние сме Посветени На Обезбедување На Клиенти Со Подобар Квалитет И Услуга На Производот. Строга Проверка На Квалитетот : имаме многу професионални работници за коса ќе го проверат секој пакет влакна пред да се испорачаат. Перики Спецификација : 1. Перика Типер : 1 Пакет. Боја на коса : п4/30(Светло-Кафеава) 3. Коса Навивам : Откачен Кадрава Снопови 4. Густина На Косата : 150% Целосна Густина. Материјал За Коса : Бразилски Снопови За Човечка Коса, Без Никакви Мешани Хемикалии. Предност На Пакетот : Без Лепак.Лесен за носење и Инсталирање .разумна заштита, пакетот ќе трае повеќе од 6 месеци. НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА : П1 : колку снопови треба целосна перика ? А1 : Обично 3 снопови се доволни за да се направи целосна глава. П2 : Дали Можам Да Ја Обојам/Избелам Периката? А2 : Да, Може Да Биде Обоен И Избелен.Но, Внимавајте Да Не Надминете 150°F, Во Спротивно Тоа ќе ја Оштети Косата. П3 : Зошто перика е малку пролевање и заплеткување? А3 : неколку прамени почетното пролевање на нова коса е нормално.