120 парчиња Балони За Забави Од Латекс, 12 Инчни Балони Со Црн Хелиум со Лента За Роденден, Свадба, Туш За Бебиња, Украси За Роденденска Забава За Дипломирање
  • Неодамнешно

120 парчиња Балони За Забави Од Латекс, 12 Инчни Балони Со Црн Хелиум со Лента За Роденден, Свадба, Туш За Бебиња,

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што ќе добиете : 120 парчиња 12 инчни балони за забави со латекс, 2 ролни со иста боја балонска лента како бонус, (вкупна должина 66 стапки), доволно количество за вашата секојдневна употреба или замена €®Балони За забави : балоните Од Латекс се изработени од висококвалитетен природен латекс материјал, подебели и посилни од типичните балони, еколошки и нетоксични, издржливи и не се лесни за пукање, без разлика дали се исполнети со нормален воздух или хелиум, тие се безбедни за употреба за возрасни и деца. €_Лесно За Надувување Q : Удар со воздушна пумпа, хелиум или вода според вашиот избор, потоа врзете јазол, може да биде до 14 инчи, препорачана големина 12 инчи. Одлично за тематски забави во боја, исто така можете да се мешате и да одговарате со други бои за да создадете совршена атмосфера за вашата посакувана тема. €_Широка Примена Q : Балоните се одлични украси за забави, погодни за правење тематски лакови или венци од балони за украсување свадби, роденденски забави, забави за откривање пол, тушеви за бебиња, годишнини, корпоративни настани, свршувачки забави итн.; овие балони сигурно ќе бидат незаборавни За Вас Додадете радост на забавата. €●ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ q : потребен е надзор Од Возрасни, држете ги ненадуваните балони подалеку од децата. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ни е-пошта, ние сме на ваша услуга 24 часа на ден. 120 парчиња Балони За Забави Од Латекс, 12 инчни Балони Со Бел Хелиум со Лента за Роденден, Свадба, Туш За Бебиња,Украси за Роденденска Забава за Дипломирање.