Амосфун Јапонски Клип За Коса Украс За Коса Вратоврска Бенд Клип Вентилатор Крокодил Клип Фиба За Жени Кимоно Ханфу Додатоци 2 парчиња
  • Неодамнешно

Амосфун Јапонски Клип За Коса Украс За Коса Вратоврска Бенд Клип Вентилатор Крокодил Клип Фиба За Жени Кимоно Ханфу Додатоци

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден за секој стил на коса, роденден и изведба Одлично за секојдневно носење. Лесно се совпаѓа со вашиот чеонгсам. Фантастичен подарок за жилри, жени и деца. Цветот на црешата и дизајнот на вентилаторот го прават овој клип за коса пошик и попривлечен. Со одлична изработка, оваа галантерија за коса е погодна за секоја пригода, што ги прави вашите девојки привлечни во толпата. Описовие прекрасни клипови за коса ќе привлечат повеќе внимание. Вашите девојки ќе бидат привлечни во толпата кога ги носат тие иглички за коса. Овие клипови за коса може да се применат како украси за изведба, свадба, забава, секојдневен живот и видови забави.Карактеристики-Боја : Розова.- Материјал : Крпа.- Големина : Околу 18, 5х5х2, 5см.- Со одлична изработка, оваа галантерија за коса е погодна за секоја пригода, што ги прави вашите девојки привлечни во толпата.- Цветот на црешата и дизајнот на вентилаторот го прават овој клип за коса пошик и попривлечен.- Одлично за секојдневно носење. Лесно се совпаѓа со вашиот чеонгсам.- Фантастичен подарок за жилри, жени и деца.- Погоден за секој стил на коса, роденден и изведба.Пакет Вклучувајќи 2 х клипови за коса.