3дроза Слика На Господинот Поправете Го, Денот На Татковците, Алатки, Црвени, Бели, Сино - Глувче Влошки
  • Неодамнешно

3дроза Слика На Господинот Поправете Го, Денот На Татковците, Алатки, Црвени, Бели, Сино - Глувче Влошки

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Слика На Господинот Поправете Го, Денот На Татковците, Алатките, Црвената, Белата, Сината Подлога за Глувчето е 8" х 8 " х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.