Вонмил Пош Кожни Ленти Компатибилни со Apple Watch 41мм 40мм 38мм 45мм 44мм 42мм 49мм Жени, Бохо Нараквици Накит Повеќеслоен Ремен За Завиткување За Iwatch Серија Ултра 8 7 6 5 4 3 2 1 СЕ
  • Неодамнешно

Вонмил Пош Кожни Ленти Компатибилни со Apple Watch 41мм 40мм 38мм 45мм 44мм 42мм 49мм Жени, Бохо Нараквици

DEN 247.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворање на бравата Компатибилност : Компатибилен за apple watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm Серија 7, Серија SE/6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1. Изберете ја големината што ви треба. Лесно За Промена На Големината : Погоден за зглобови од 5,3-7,5 инчи. Три преклопни врски од типот на затворач овозможуваат брзо и сигурно менување на големината без потреба од алатки. Едноставно отстранете преклопен затворач за да ја промените големината на лентата, не се потребни алатки!. Супериорни Материјали : Луксузна кожна лента, нема да се натрупува или лупи, со висококвалитетни цврсти врски од нерѓосувачки челик за лесно менување на големината. Повеќе стилски и привлечни од стандардните ивоч бендови. Уникатен Дизајн : гроздобер елеганција е при рака со овој дизајн за комплимент на повеќето зглобови. Овој Опсег На Часовници е совршен за совпаѓање со накит или облека. ивоч бендовите ќе му дадат предност на вашиот изглед со совршено спојување на кожа и нерѓосувачки челик. Совршен подарок : оваа повеќеслојна кожна нараквица е одлична идеја за подарок. Воодушевете ја мама На Денот на Мајката, вашата девојка за Денот на Вљубените, вашата ќерка За Божиќ или најдобра пријателка на нејзиниот роденден. Ставка за патенти : Оригинален дизајн, го применивме овој патент за дизајн, ве молиме не копирајте. Трансформирајте го вашиот apple watch со нашите додатоци за гроздобер бенд, луксузниот дизајн на обвивка од кожа го прават Многу Уникатен Во Секојдневното Слободно Време или Носење Работа и погоден за Облекување, Забава, Спорт и друго Слободно време. Компатибилност : Компатибилен за apple watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm Серија Ултра/8, Серија 7, Серија SE/6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1. Изберете ја големината што ви треба. Одговара На Големината На Зглобот : 5,3-7,5 инчи (135 - 190 мм).