Линколн Индустриски 5845 Хидраулични Спојка Тешки 1/8 NPTBlister Пакет За Литиум PowerLuber Маст Пиштоли
  • Неодамнешно

Линколн Индустриски 5845 Хидраулични Спојка Тешки 1/8 NPTBlister Пакет За Литиум PowerLuber Маст Пиштоли

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

"5845 Линколн Индустриски Хидраулични Спојка Тешки 1/8 Инчен Нпт Блистер ПАКЕТ ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ # - 5845 Макс Работен Притисок - 7500 Пси Шестоаголна Големина -11/16 ""Влез-1/8 ""Нпт Масовен Дел # - 245976". 5845 Линколн Индустриски Хидраулични Спојка Тешки 1/8 Инчен Нпт Блистер ПАКЕТ ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ # - 5845 Макс. Работен Притисок - 7500 Psi Хексадецимална Големина -11/16 "Влез-1/8" Npt Рефус Дел # - 245976.