ЗА G6015S12B2 Ag Nonoise Вентилатор За Ладење Samsung DLP TV, DC 12V 0.07 3-Wrie 60mm Тивок Вентилатор
  • Неодамнешно

ЗА G6015S12B2 Ag Nonoise Вентилатор За Ладење Samsung DLP TV, DC 12V 0.07 3-Wrie 60mm Тивок Вентилатор

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗА G6015 S12 B2 Ag Nonoise вентилатор За Ладење На SAMSUNG DLP TV, DC 12 V 007 3-Wrie 60mm тивок вентилатор. За замена на оштетените вентилатори за ладење, вентилатори за ладење НА ПРОЦЕСОРОТ итн. Модел : Г6015С12Б2 АГ. Големина : 60*60*15ММ, Напон : 12В, Струја : 0. Нашиот Вентилатор За Ладење неограничено враќање и враќање на средствата за 90 дена. Ако имате било какво барање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 12 часа на работни денови, благодарам!. Детали за производот модел на Вентилатор : G6015s12b2 Ag Големина : 60*60*15mm Напон : 12v Струја : 0.