Златен Копач #289 VF/NM; антарктички стрип | Фред Пери
  • Неодамнешно

Златен Копач 289 VF/NM; антарктички стрип | Фред Пери

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напишано од Фред Пери Илустрирано Од Фред Пери. Точка : Злато Копач (3 Серија) #289 Издавач : Антарктикот Писател : Фред Пери Уметник : Фред Пери оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.