cjc 220v 500W Електрични Ножици За Овци Со Голема Моќност Машинки За Бричење На Животни Тешки Електрични Машинки За Стрижење Со 6 Брзина, За Бричење Крзнена Волна Кај Овц?
  • Неодамнешно

cjc 220v 500W Електрични Ножици За Овци Со Голема Моќност Машинки За Бричење На Животни Тешки Електрични

DEN 3839.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

cjc овци ножици клиперс со 500 вати моќ полн мотор и нов механички дизајн абат работно време, целосна алуминиумска глава Прилагодлива 6 контрола на брзината до 2400 ВРТЕЖИ во МИНУТА за различни животни. Одличен систем за вентилација за долго време работа. Се однесува на секаков вид овци, мала потрошувачка на енергија, заштеда на енергија. Супер сосема и ниски вибрации.Притисок на сечилото прилагодлив со ротирачко копче. Одличен систем за вентилација за долго време работа. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : ако имате било какви проблеми со овој производ, ве молиме слободно контактирајте не. Спецификации : Опционален Приклучок : НАПОН НА САД приклучок : 220v Моќност : 500w Капацитет На Смолкнување : 3-3, 5 мм Боја : Црвена + Црна Тежина : Прибл. Вклучени 3040гр Пакет : 1 х Стрижење клипер 1 х Четка За Чистење 1 х торбичка за Носење 1 х Специјално масло за машинка 1 х Шрафцигер 2 х Пружина.