Сребрена Кремирање Урна-Спомен Урна За Човечки Пепел Со Премиум Кутија &засилувач; Кеси-Убаво Сребрена Урна Спомен-Мали Урни за Возрасни &засилувач; Доенчиња-Чест Н
  • Неодамнешно

Сребрена Кремирање Урна-Спомен Урна За Човечки Пепел Со Премиум Кутија &засилувач; Кеси-Убаво Сребрена Урна Спомен-Мали

DEN 321.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕКРАСНА СРЕБРЕНА УРНА ЗА СПОМЕН : Подарете ја вашата негувана љубов што ја заслужуваат Нашата сребрена мала урна за спомен е рачно изработена со љубов и грижа. Мини сребрената урна за кремирање има врв со навој, обезбедувајќи остатоците од вашата сакана да се чуваат безбедни. Дното на мини сребрената урна е покриено со квалитетен материјал што се чувствува за подобар стисок и стабилност. Оваа прекрасна сребрена урна засекогаш ќе ја почитува вашата сакана. РАЧНО ИЗРАБОТЕНА УРНА ЗА СПОМЕН : сребрената урна за пепел е рачно изработена за да го испорача најуникатниот производ. Оваа уникатна урна за спомен ќе го негува вашиот посебен однос со вашата сакана. Урната за спомен е висока 2,9 инчи приближно и може да собере околу 3 кубни инчи приближно пепел. Сребрената погребна урна е направена рачно, може да се појават мали несовршености/разлики и се дел од квалитетот на рачно изработен производ. ВКЛУЧУВА ПРЕМИУМ КУТИЈА : сребрената меморијална урна доаѓа со висококвалитетна премиум црна обоена кутија и кадифена торбичка. Оваа прекрасна кутија е совршена за носење и чување на мини сребрената урна. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА И ИЗДРЖЛИВА СРЕБРЕНА УРНА : оваа прекрасна сребрена мала урна е цврста и изработена од висококвалитетен метал со сјајна завршница. Сложениот дизајн на урна од пепел е рачно изработен од високо квалификувани занаетчии користејќи традиционални техники почитувани од времето. Можете да бидете сигурни дека оваа мала сребрена урна за човечка пепел ќе трае со генерации. МИР НА УМОТ СО НАШАТА ПОЛИТИКА ЗА ВРАЌАЊЕ ОД 30 ДЕНА : нашата цел е да обезбедиме мини урна со врвен квалитет за човечка пепел што ќе ги исполни или надмине вашите очекувања. Доколку производот се најде незадоволителен, можете да го вратите предметот во рок од 30 дена по испораката за брза замена или враќање на средствата. Без полнење, без кавга!.