Д Рачка, Копчиња За Шкафови На Вратите, Влечење Фиоки За Мебел, 2 Парчиња Златни Копчиња Рачки На Кабинетот Од Легура На Цинк Копчиња За Кујнски Врати Копчиња За Фиок
  • Неодамнешно

Д Рачка, Копчиња За Шкафови На Вратите, Влечење Фиоки За Мебел, 2 Парчиња Златни Копчиња Рачки На Кабинетот

DEN 401.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кабинетот рачка Материјал : рачки на кабинетот со висококвалитетна завршница од легура на цинк и процес на галванизација, не е лесно да се избледат, што може да обезбеди долгорочна издржливост. Компатибилен : овие модерни рачки за мебел се идеални за кабинети, врати и фиоки во кујната, дневната соба, гардеробата, бањата и трпезаријата. Функционално елегантна, рачката на кабинетот е идеален начин за облекување на цела соба, правејќи ги овие кујнски кабинети да се справат со издржлив, елегантен додаток на секој дом. Лесна Инсталација : Дупки Пред дупчење за одржување на интегритетот на површината. Лесен за инсталирање, дури и луѓето без искуство можат лесно да се инсталираат. Кабинетот рачка?Спецификации : Мерење : О : Растојание На Дупки : 96мм, Вкупна Должина : 106мм, Висина : 30мм.Б : Растојание На Дупки : 128мм, Вкупна Должина : 138 мм, висина : 30 Мм.В : растојание на дупки : 160 мм, вкупна должина : 170 мм, висина : 30 Мм.Д : растојание на дупки : 224 мм, вкупна должина : 234 мм, Висина : 30мм.Е : Растојание На Дупки : 320мм, вкупна должина : 330мм, висина : 30мм.предност : Дизајн на Сите Натпревари : рачките на Фиоките се уникатен начин за Осветлување на вашиот стар мебел и персонализирање на вашиот дом. Нашите повлекувања на фиоките се апсолутно убави и стилот е безвременски.? Пакетот вклучува : 2 парчиња завртки за фиксирање? Забелешка : ве Молиме забележете ја големината. Може да има мали грешки во мерењето.