12 Парчиња јаже &засилувач; Сидро Стакло Копчиња За Гардероба Фиоки, 1.37 х 1.10 Во Круг Кујна Кабинетот Повлекува За Домашна Канцеларија Расадник Детска Соба
  • Неодамнешно

12 Парчиња јаже &засилувач; Сидро Стакло Копчиња За Гардероба Фиоки, 1.37 х 1.10 Во Круг Кујна Кабинетот Повлекува

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повлекува премиум Фиока : површината на копчето е изработена од фино кристално стакло, а црната тркалезна рачка е изработена од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој е цврст и ќе трае долго, не е лесно да избледи и ' рѓа Мазната површина нема агли и е многу безбедна за децата. Кујна Кабинет Копчиња Големина : Дијаметар : 35 мм/1,37 инчи, висина : 28 мм/1,1 инчи. Испорачаните завртки од нерѓосувачки челик имаат две различни должини. Можете да изберете соодветни завртки за склопување според дебелината на вашиот мебел. Малата големина на печурки е многу симпатична, совршен домашен декор за освежување на вашиот мебел. Декоративни Копчиња За Комоди : нашите рачки за влечење се отпечатени со прекрасни обрасци под кристалното стакло, создавајќи уникатен визуелен ефект како што се менува аголот на гледање. Кристално чистата и мазна површина изгледа убаво и нежно, не само издржлив хардверски производ, туку одговара на повеќето стилови на домашен декор. Широко Примена : нашите копчиња за фиоки се неверојатен додаток за дома, кој може да се користи секаде каде што се потребни рачки за влечење, како што се кабинети, комоди, фиоки, гардероби, шкаф, гради, врата, спална соба, кујна, бањи, студентски домови, канцеларии, расадници итн. Различни украсни копчиња обезбедуваат едноставен, но уникатен начин за обновување на вашиот мебел. Лесно За Инсталирање : само извадете ја рачката на фиоката од кристално стакло, ставете ги завртките низ мебелот што треба да се инсталира и затегнете ги. Нашите прекрасни повлекувања на кабинетот се спакувани во мала тркалезна чанта, а малата торба може да се користи како чанта за монети кога ќе се извадат копчињата од плакарот. Направете го вашиот дом светло нов изглед со помош на нашите уникатни копчиња за кабинети!Нашите рачки за влечење обезбедуваат лесен, но уникатен начин за обновување на вашиот мебел, одржувањето на вашиот домашен мебел секогаш да биде стилски и модерен. Вовед Во Производот : 1. Материјал : кристално стакло + црна АБС рачка, долготраен хардвер.