n/a 3 во 1 5t Dc12v Алатка За Поправка На Автомобили Комплет За Итни Случаи Црн Електричен Приклучок За Автомобил Хидрауличен Приклучок За Автомобил Со Клуч и Компресор
  • Неодамнешно

n/a 3 во 1 5t Dc12v Алатка За Поправка На Автомобили Комплет За Итни Случаи Црн Електричен Приклучок За Автомобил Хидрауличен

DEN 980.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Посветени на обезбедување на луѓе со побрзи и поудобни алатки за поправка на возила за итни случаи Овој електричен приклучок за автомобили се напојува со електро-хидрауличен и моќниот мотор може да го подигне возилото за 2 минути. Ударниот клуч вклучен во овој комплет овозможува брзо менување на гумите. Екранот на електричниот приклучок го олеснува следењето на притисокот во гумите на автомобилот. Два режими на напојување можат да задоволат повеќе потреби за одржување на возилото. Размислуваме и за промена на гумите на возилото во екстремни услови. ЛЕД светлото НА хидрауличниот приклучок може да ви помогне лесно да ја пронајдете областа за подигнување во услови на слаба осветленост. Ако немате погодност да одите во продавница за поправка на автомобили или да патувате на долги растојанија, нашите електрични приклучоци за автомобили можат да ви помогнат удобно да патувате. Посветени на обезбедување на луѓе со побрзи и поудобни алатки за поправка на возила за итни случаи.Овој електричен приклучок за автомобили се напојува со електро-хидрауличен и моќниот мотор може да го подигне возилото за 2 минути. Ударниот клуч вклучен во овој комплет овозможува брзи промени на neumáticos.La електричниот дисплеј за приклучок го олеснува контролирањето на притисокот во гумите на автомобилот. Два режими на напојување можат да задоволат повеќе потреби за одржување на возилото.Размислуваме и за промена на гумите на возилото во екстремни услови. Хидрауличното светло ЗА ПРИКЛУЧОК МОЖЕ да ви помогне лесно да ја пронајдете областа за подигнување во ниска состојба luz.Si немате погодност да одите во продавница за поправка на автомобили или да патувате на долги растојанија, нашите електрични приклучоци за автомобили можат да ви помогнат удобно да патувате.Електричен Автомобил Џекинпут напон : DC 12 VMaximum струја : 15arated моќ : 180wmaximimal вчитување : 5tlifting висина опсег : 6.7 инчен кабел должина : 137.8 Инчен Електричен Удар Клуч1. Операција Напон : 12 V DC2.