Венли Ссд Надворешен Хард Диск УСБ 3.1 Тип Ц 500ГБ 1тб 2ТБ Пренослив Надворешен Диск Со Цврста Состојба
  • Неодамнешно

Венли Ссд Надворешен Хард Диск УСБ 3.1 Тип Ц 500ГБ 1тб 2ТБ Пренослив Надворешен Диск Со Цврста Состојба

DEN 7577.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Тенката и компактна големина совршено одговара на вашата дланка и е лесна за носење Усвојува дизајн отпорен на удари, водоотпорен и отпорен на гребење. Може да обезбеди супер брза брзина на пренос, заштедете време. Приклучете и играјте, нема потреба да инсталирате софтвер. Лесно е да се носи со вас и обезбедува доволно простор за складирање на вашата музика, филмови и други датотеки. - Тенката и компактна големина совршено одговара на вашата дланка и е лесна за carry.It усвојува дизајн отпорен на удари, водоотпорен и отпорен на гребење.Може да обезбеди супер брза брзина на пренос, заштедете време.Приклучок и игра, нема потреба да се инсталира било software.It лесно се носи со вас и обезбедува доволно простор за складирање на вашата музика, филмови и други датотеки.Спецификација : - големина : 150x32x9mm-Материјал : алуминиумска легура-Боја : Сребрена, Црна, Сина, Црвена-Порта : Тип-C/USB3. 1-Капацитет : 500 G/1 T/2 TPackage Вклучуваат : 1*Пренослив хард дискако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Брзината на пренос на Поврзување U диск / хард диск може да биде до 200 M/s.

- size:
150x32x9mm
- Material:
Aluminum alloy
- Color:
Silver,Black,Blue,Red
- Port:
Type-C/USB3.1
- Capacity:
500G/1T/2T
Package Include:
1*Portable hard drive:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The transmission speed of connecting U disk / hard disk can be up to 200M/s :