Русокоса 613# Дредлок Екстензии Човечка Коса, ANMUCEIL 12 инчи 30 Насоки 0,8 См Ширина Човечка Коса Loc Екстензии За Жени/Мажи/Деца Целосна Рачно Изработени Постојани Страшни
  • Неодамнешно

Русокоса 613 Дредлок Екстензии Човечка Коса, ANMUCEIL 12 инчи 30 Насоки 0,8 См Ширина Човечка Коса

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????????? : 100% Човечка Коса, Целосни Рачно Изработени Трајни Екстензии На Локација, Без Пролевање, Без Лош Мирис, Не Вкочанет, Без заплеткување Мека, Природна, Реална и Мала Тежина. ???????? : 0,8 См (0,31 инчи) Дебелина, 30 Прамени/Прамени Екстензии На Дредлок Човечка Коса со Игла За Капчиња Со Дредлок.Може Да биде Добро Обоен и Изветвен. ?Лесен За Инсталирање : Лабавиот Врв Е Многу Лесен за Инсталирање,може Да се Додаде на Постојните Локации За Да Се Додаде Должина, Обично 60 Нишки Можат Да Направат Полна Глава.И тие исто така можат да се мијат нормално и тие се безбедни за пливање. ?Корисничка Возрасна Група : Одговара На Сите, Мажи, Жени, Тинејџери И Деца, Косата Може Да Трае Повеќе Од 1 Година Со Добра Нега. ????????? : Фба снабдување брза испорака.Ние поддржуваме безусловно враќање на средствата, ако не сте целосно задоволни, само вратете го за 100% поврат. Бидете сигурни дека можете да го купите.100% Човечки Материјал За Коса, Без мирис, мек, хранлив и Може да биде Избелен и Обоен. Секојдневна употреба, патување, забава, перформанси итн. Погоден за секоја пригода и сезона. Нема штета на кожата, Не Е Лесно Да се Оддели. Изгледајте Природно И Лесно За Инсталирање. Тој е потрајен и лесен за нега, и ако добро го заштитите,може да се користи подолго време. Пакет со квалитетна кука за капчиња за дредови, нема потреба да купувате алатки за дредлок.