ЛИАН ЛИ ЛАНКУЛ III Rgb Црн Алуминиум/SECC/Калено Стакло Гејмерски Случај со 4 € 140 Pwm Фанови-LANCOOL 3R-X
  • Неодамнешно

ЛИАН ЛИ ЛАНКУЛ III Rgb Црн Алуминиум/SECC/Калено Стакло Гејмерски Случај со 4 € 140 Pwm Фанови-LANCOOL 3R-X

DEN 2479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МОДЕЛ : Lancool III Rgb Црна Модуларна шасија со средна кула за сите видови конфигурации. Опремен со навивачи на 4 € 140 PWM (ARGB ). Избрана проток на воздух оптимизирана структура на решетката и странични панели со шарки. Поддржува до 420 радијатори или 3 х 360 радијатори и максимум 10 вентилатори. МОДЕЛ : LAN3 RX БОЈА : Црн МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМ (рачки На Вратите) 0,8 mm SGCC (надворешност и внатрешност) 4,0 mm калено стакло (двете страни) ПОДДРШКА НА МАТИЧНАТА ПЛОЧА : E-ATX (ширина : под 280mm)/ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX PSU ПОДДРШКА : 220 MM-ПОДДРШКА НА ВЕНТИЛАТОРОТ : Преден (повеќенасочен вентилатор/држач за радијатор) : 3 x 120mm или 3 x ВРВ ОД 140ММ : 3 х 120 Или 3 Х 140мм заден дел : 1 х 120мм или 140мм над комората на псу : 3 х 120мм-ПОДДРШКА НА РАДИЈАТОРОТ НАПРЕД : 360ММ ИЛИ 280мм врв : 360мм ИЛИ 420ММ НАД КОМОРАТА НА ПСУ : 360мм - поддршка за погон зад ФИОКАТА мб : 2 х 2,5" ссд зад панелот со плаштеница од десната страна псу : 3 х 2,5" SSD ХАРД ДИСК КАФЕЗ : 4 X 3.5" ssd НАД psu комора : 3 x 2.5" ssd графичкиот процесор должина клиренс 435mm (MAX) процесор висина клиренс 187 MM (max) ЕКСПАНЗИЈА СЛОТОВИ 8 - I/O ПОРТИ : 1 X КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ 1 x копче за ресетирање 1 X копче за светла боја (c) 1 x копче за режим на светлина (m) 2 x usb 3.0 1 x usb ТИП Ц 1 Х АУДИО ГАРАНЦИЈА : 1 Година.