DBTLAP Лаптоп Процесорот Вентилатор Компатибилен За Hp Probook 4430s 4431s 4330s 4331s 4436s 4435s KSB0505HB-BG38 6033B0024901 4 PIN
  • Неодамнешно

DBTLAP Лаптоп Процесорот Вентилатор Компатибилен За Hp Probook 4430s 4431s 4330s 4331s 4436s 4435s KSB0505HB-BG38 6033B0024901

DEN 136.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилни Броеви На Модели : За Hp Probook 4430s 4431s 4330s 4331s 4436s 4435s KSB0505 HB-BG38 6033 B0024901 Замена и висок квалитет,Заменете го вашиот неисправен, испукан или скршен вентилатор. Секој вентилатор се тестира пред испорака. Сите слики се земени од вистинската ставка, ве молиме проверете внимателно пред наддавање. Забелешки : навивачите се произведени Од Forcecon,ADDA,Sunon,Kipo или било кој друг производител, може да добиете било во зависност од акциите. DBTLAP Лаптоп Hp Probook 4430s 4431s 4330s 4331s 4436s 4435s KSB0505 HB-BG38 6033 B0024901 4 Пински Пакет Вклучени : 1 x Вентилатор.