Трансформатори: Темно На Месечината-Playstation 3
  • Неодамнешно

Трансформатори: Темно На Месечината-Playstation 3

DEN 318.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стелт силите се вклучат во епска борба со возила Променете ја битката и веднаш претворете се во трета хибридна форма хибридната форма ги комбинира оружјето и огнената моќ на режимот на робот со агилноста и маневрирањето на режимот на возилото. Искусете ги зафатените битки и моментите на пумпање на срцето што се случуваат пред Мајкл Бејс претстојните Блокбастер Филмски Трансформатори Темно На Месечината. Разоткријте мегатрони планирајте да го ослободите Крајниот Шок-Бран убиец на десептикон. Играат двете страни како иконите автобот и децептикон трансфоермери карактери. Изберете од три различни карактер класа шасија и инуке оружје носивост да се создаде свој трансформатори карактер. израмнете го вашиот карактер заработете XP на секој натпревар и отклучете нови вештини и способности за карактери. Опис на производот поминаа три години откако мегатрон и децептиконите последен пат му се заканија на светот. Водачите на земјата веруваат дека мегатрон побегнал од планетата во пораз но, оптимус премиер знае подобро. Пресретнат е пренос на вонземјани, изложувајќи го планот на мегатрон да шири хаос и страв меѓу луѓето и да го ослободи крајниот шок-бран убиец на декптикон : автоботите ловат мегатрон, го неутрализираат ударниот бран и го спасуваат својот нов дом од целосно уништување од рацете на децептиконите. Трансформатори : Темнината на Месечината е акциона игра во трето лице што ја зголемува анте во тековната битка на серијата Помеѓу Автобот и Децептикон. Дизајнирана како придружна игра на истоимената главна филмска слика, Трансформатори : Темнината на Месечината е наменета како приквел на настаните од филмот и содржи различни карактеристики на играта како што се : новиот Хибрид На Скришум Сила, форма која ги комбинира оружјето и огнената моќ на режимот на робот со агилноста и маневрирањето на режимот на возилото; крајниот Атентатор На Децептикон, Ударниот Бран; способноста да се игра Како Автобот Или децептикон трансформатори; три различни карактер класа шасија И Повеќе. Користете Скришум Сила за комбинирање на оружјето и моќта на режимот на робот со агилноста на режимот на возилото. Погледнете поголеми. Променете Ја Борбата поминаа три години откако мегатрон и Децептиконите последен пат му се заканија на светот. Водачите на земјата веруваат дека Мегатрон побегнал од планетата во пораз - Но Оптимус Прајм знае подобро.