Линкидеа 2 Пакет Шампон За Масажа На Скалпот Четка За Туширање Со Меки Силиконски Влакна, Четка За Миење На Косата За Нега На Скалпот, Пилинг За Првут На Скалпот
  • Неодамнешно

Линкидеа 2 Пакет Шампон За Масажа На Скалпот Четка За Туширање Со Меки Силиконски Влакна, Четка За Миење На Косата За

DEN 158.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Масажер за скалпот изработен од Пластика и силиконски влакна, генерира богата пена и го чисти скалпот Четките за скалпот со меки силиконски влакна го смируваат скалпот и ги намалуваат заплеткувањата и разлетувањето. Користете четка за масажа на скалпот, шампон за масажа во косата и скалпот под туш, погоден за повеќето типови коса. Нега на скалпот четка за миење на косата димензии : 3с" х 3с" х 2с" (9см х 9см х 6,5 см). Содржина на пакетот : Рачни меки силиконски четки за шампон х 2. Карактеристика : - масажер За скалпот за раст на косата, ги подмладува фоликулите на косата, ја активира циркулацијата и ги релаксира мускулите на скалпот. Забелешка : - само четки за шампон За Скалпот, други не се вклучени.