Корпа За Одводнување, Кујнски Мијалници Од Типот На Седло Од Масерфалив, Полици За Одводнување Висечки Лавици За Складирање Сунѓер - Сиви, Може Да Се Носат Дома Или ?
  • Неодамнешно

Корпа За Одводнување, Кујнски Мијалници Од Типот На Седло Од Масерфалив, Полици За Одводнување Висечки Лавици

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дозволете ви да ставите стапчиња за јадење, лажица, лупеч и други кујнски гаџети во неа Дизајнот на одводните дупки овозможува течна дренажа. Изработен од издржлив материјал, лесен за чистење. Лесен за употреба, може да се спакува во ранец или куфер за лесно патување или кампување. Тој е цврст и лесен, а целокупниот дизајн е едноставен и лесен за чистење. Висококвалитетни материјали, еколошки, нетоксични, безбедни и ефикасни, уредно поставени за да заштедат простор, обрнете внимание на редовното чистење, исто така, може да го продолжи работниот век и да го подобри квалитетот на животот на малите предмети. Спецификации : Ви Дозволуваат да ставите стапчиња за јадење, лажица, лупеч и други кујнски гаџети во неа. Дизајнот на одводните дупки овозможува течна дренажа. Изработен од издржлив материјал, лесен за чистење. Име на ставка : Материјал За Одвод На Корпа : Пвц Карактеристики : Тип На Седло, Кујнска Алатка, Големина На Закачување : 6,5 см х 10,5 см х 11см/2,56 "х 4,13" х 4,33 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Корпа За Одводнување.