Мисси 2 Спакувајте Тврдо Куќиште ЗА КОМПЈУТЕР Со Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Компатибилен Со Apple Watch Серија 3 Серија 2 38mm, Ултра Тенок Заштитен Капак Отпоре?
  • Неодамнешно

Мисси 2 Спакувајте Тврдо Куќиште ЗА КОМПЈУТЕР Со Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Компатибилен Со Apple Watch

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Апликација : Компатибилен Со Apple Watch Серија 3 И Серија 2 38mm Лесен За Инсталирање : Супер лесен за инсталирање за неговиот прицврстувачки дизајн за да избегнете прво отстранување на ремените. Ве молиме Совет : Овие корици не поддржуваат додека пливате бидејќи водата ќе се заглави под куќиштата. Ако заборавите да го соблечете, можете да го избришете со крпа или марамчиња. Потсетник : налепниците на стаклената површина се за заштита на стаклото, ве молиме проверете го квалитетот на екранот откако ќе ја излупите налепницата, доколку најдете гребнатини/испукани/оштетувања, слободно контактирајте не директно, ќе организираме сосема нова замена. Што Добивате : 2 х ВИСОКИ Перформанси Компјутер Црна Тврда Футрола За Серија 3 И Серија 2 38мм, Пријателска Услуга за Клиенти.