Оем Феникс Контакт 1792232,
  • Неодамнешно

Оем Феникс Контакт 1792232,

DEN 734.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1792232, пхб терминален блок-номинална струја : 41 а-номинален напон (III/2) : 1000 V - номинален пресек : 6 mm2-теренот : 7,5 mm-број на позиции : 3-метод на поврзување : приклучок за заклучување на пружината - монтажа : лемење Со Бранови-диригент/директна врска со пхб (10 ставки)