Амгуд Стаклен Диспензер За Сируп Со Лиен Цинк Врв
  • Неодамнешно

Амгуд Стаклен Диспензер За Сируп Со Лиен Цинк Врв

DEN 319.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стаклен Диспензер со Леано Цинк Врвот Леано Цинк Врвот Го Олеснува Отворањето За Истурање Сирупи, Сокови, Мед, Преливи, Јавор, Овошни Сирупи, Па Дури И Млеко Отворете ја рачката за Брза Употреба. Не Само Што Капакот е Уреден И Лесен За Употреба (Малиот Капак Се Лизга Назад Преку Бришење Лепливи Капки во Пупката). Лесно За Чистење и Полнење. Идеален За Дома Или Ресторан. Таа Има Дефинитивен "Палачинка Куќа" Жалба. Врвот од леано цинк лесно се отвора за истурање сирупи, сокови, мед, преливи, јавор, овошни сирупи, па дури и млеко. Отворената рачка е направена за брза употреба. Не само што капакот е уреден и лесен за употреба (малиот капак се лизга назад преку бришење лепливи капки во пупката), тој има дефинитивна привлечност за "куќа за палачинки". Совршен за ресторан или домашна употреба.